Pekárna Lázně Bělohrad - o nás

V roce 1991 Josef Rýdl založil živnost pekař - cukrář. Blízko centra Lázní Bělohradu zrekonstruoval dům staré pekárny z konce 19. století. A tak se zde od 16.12. 1991 opět provozuje pekárenská činnost - výrobu a prodej zahájilo

Pekařství u Rýdlů

Dnes pekárna vyrábí převážně ručním způsobem asi sedmdesát druhů pečiva - od chleba, housek, rohlíků, vek, koláčů, vánoček, přes cereální pečivo až po pečivo trvanlivé. Specialitou jsou pak preclíky, které díky své receptuře z počátku minulého století přenáší řemeslný duch původního pekářství do dnešní doby.

Výrobky jsou rozváženy třemi auty do zhruba 120-ti prodejen po širším regionu. Preclíky se pak distribuují po celém území naší republiky.

Zboží je prodáváno také ve vlastní prodejněLázních Bělohradě přímo v budově pekárny, kde se spolu s našimi výrobky prodávají i další základní potraviny. Můžete se zde zastavit na malé občerstvení. Kromě našich výrobků zde dostanete také teplé nápoje. Posezení v útulném prostředí Vám může zpříjemnit volně přístupný denní tisk a možnost připojení wifi. Tato prodejna je dnes vyhledávaným obchůdkem místních občanů a lázeňských hostů.

Vše se peče na pecích Kõnig-Roto Passat řízených počítačem a na chléb má firma sázecí pec Kornfeil.

Od ledna 2005 je pekárna přetransformována na společnost s ručením omezeným. Nadále však zůstává firmou spíše rodinného charakteru i když na provozu celé pekárny se podílí přes dvacet zaměstnanců.

 

Od roku 2006 máme certifikovaný systém kontroly kritických bodů HACCP.

Certifikát HCCP
Fotografie pekárny
 

Fotogalerie:

Fotografie z akcí, certifikáty  >>>

Virtuální prohlídka:

Virtuální prohlídka naší pekárny  >>>

složení výrobků >>>