Zásobování pečivem - pro tábor, festival, koupaliště, kemp

Zásobování dětských táborů

V letních měsících provádíme zásobování dětských a sportovních táborů čerstvým pečivem. Trvale nabízíme sortiment od chleba, rohlíků, housek, baget a vek přes tmavé pečivo až po sladké pečivo. Rozvozové linky distribuji pečivo po regionech Jičínska, Novopacka, Královédvorska a Hořicka v ranních hodinách. Pro zásobování táborů ze vzdálenějších regionů nás kontaktujte. Účastníci Vašeho tábora mohou tak mít každý den čerstvé pečivo již na snídani.

Zásobování letních festivalů

Nabízíme dodávku čerstvého pečiva na letní festivaly. Pořádáte hudební, divadelní nebo filmový festival na Jičínsku, v Královéhradeckém nebo Libereckém kraji a potřebujete zajistit jeho zásobování pečivem? Máte stánek na letním festivalu a chcete mít v nabídce trvanlivé Chutné preclíky? Obraťte se na Pekařství u Rýdlů v Lázních Bělohradě a zajistěte si dodávku kvalitního čerstvého nebo trvanlivého pečiva na Váš festival.

Zásobování koupališť a kempů

Rozšiřte nabídku pečiva ve Vašem stánku na koupališti nebo kiosku v kempu o čerstvé a trvanlivé pečivo z naší pekárny. Pečivo rozvážíme na Jičínsku každý den. Pro zásobování vzdálenějších koupališť a kempů nás kontaktujte. Nabídněte návštěvníkům Vašeho kempu nebo koupaliště Chutný preclík.

 
Kontaktujte nás

Položky označené * je nutné vyplnit.

složení výrobků >>>